DANIŞANLARIMIZDAN YORUMLAR

JONI PATRY (Vedik Astrolojist)

 

Zeyno ve Fatih'le hayatımı uzun yıllardır etkileyen bir konuyu çözmek amaçlı bir calışma yaptım. Geçmiş hayatımla ilgili yaptıkları çalışmada çok önemli bazı bilgiler ortaya çıktı. Özellikle de hayatımı kontrol eden spesifik bir hakikat yüzüstüne çıktı. Bu çalışmanın hayatımı nasıl etkileyeceğine dair şüphelerim vardı ama İstanbul'dan evime döndükten sonra bu konu tamamen hayatımdan çıktı! Zeyno ve Fatih gerçekten de mistik spiritüel şifacılar. Bu deneyimi yaşadığım için çok şükrediyorum. İnsanın hayatını değiştiren bir çalışma.

 

BILL BENNETT (Film Yapımcısı)

 

Ben Avustralya’lı bir film yapımcısıyım. 15 film ve 40'tan fazla dökümanter çektim.  Kendi ülkemde iki Emmys eşdeğerinde ödül ve televizyon’da yaptığım çalışmalar ve filmlerim için de iki Oscar kazandım. Filmlerim Cannes’de, New York Film Festival’inde ve Toronto gibi yerlerde gosterildi.

Şu anda içgüdüler üzerine bir uluslararası film çekmekteyim ve bu bağlamda Türkiye’ye Zeyno Baran Bryza ve ortağı Fatih Enginsel ile tanışmaya geldim. İstanbul’da çok başarılı bir spiritüel merkez yürütmekteler ve Zeyno’nun ezoterik konulara hakimiyetinden ve konuları ifade edişinden o kadar etkilendim ki filmim için onunla da mulakat yaptım.

Ayrica, Zeyno ve Fatih bana bir geçmiş yaşam şifalandırma seansı yaptılar. Çalışma sonrasında blog’umda şunları yazmıştım:

Mülakattan sonra Zeyno ve Fatih bana bir geçmis yaşam çalışması yaptılar ve benim geçmiş hayatlarıma giderek beni şimdiki hayatımda çok kötü bir şekilde etkileyen bir şey yaptığımı buldular. Çalışmanın detaylarına girmeyeceğim çünkü çok bana özeldi ama 350 yıl kadar önce kötülükler yapmışım. Çok kötülükler yapmışım. Ve bunun bedelini de o zamandan beri ödüyormuşum. Ve ayrıca bunun suçluluğunu taşıyormuşum.

Zeyno ve Fatih ne yaptığımı tesbit ettiler, neden bunu yaptığımı anlamamı ve ardından da özür dilememi sağladılar. Sonrada beni bu suçluluk duygumdan kurtardılar.

İlginç olan, bu çalışma gerçekleşirken birden kendimi çok yorgun hissettim, sonra hemen ardından boynuma kadar olan tüm sağ tarafımı sıcaklık bastı. Çok garipti.

Bu seans yarım saat kadar sürdü ve sonunda yorgunluktan esniyordum (bana bunun enerji boşaltmak olduğunu söylediler) İtiraf etmeliyim ki çok ilginç bir çalışmaydı ve sonrasında kendimi çok hafiflemiş hissettim. Sanki beni uzun bir süredir aşağı çeken bir yük üstümden kalkmış gibi...

Zeyno ve Fatih’i gerçekten işlerini iyi yapanlar olarak tüm kalbimle öneririm. Sadece bilgili ve tecrübeli değiller; benim ve onları önerdiğim diğer kişilerin hayatlarında harika değişimler yarattılar.

Eğer şahsen de sormak istedikleriniz varsa bana bill@bjfilms.com.au e-mailinden ulaşabilirsiniz.

 

PRIYANKA LUGANI (Mücevher Tasarımcısı)

 

Hepimiz hayatımızda öyle bir noktaya geliriz ki günlük hayatta sürekli tekrarladığımız döngülerin ve seçeneklerimizin farkına varmak için bir yardıma ihtiyaç duyarız. Karmik Sifa farklı yöntemlerle kendi hayatınızda farkına varamadığınız kör noktaları anlamak ve şifalandırmak için hayatınıza uyarlayabileceğiniz yapıcı yaklaşımlar sunan bir yer.

Hem spirituel olarak hem de mantık düzeyinde etkili, mesaji veren, bilinçaltı ve karma üçlemesinden oluşan ve gelişiminize yönelik. Bunların sonucunda, yaratıcılık ve aklın birleştiği yerde ortaya çıkan şifa yöntemleri bize ulaşıyor.

Karmik Şifa bana yaşadıklarımı farklı pespektiflere koymamı sağlayarak daha önce içinden çıkamadığım döngülerden çıkmama, gelişmeme ve gücümü elime almama yardımcı oldu.

 

© 2015 Karmik Şifa ve Gelişim Merkezi

Uyarı: Bu internet sitesinde yeralan bilgiler ve merkezimizde yapılan çalışmalar tıbbi tanı ve tedavi yerine geçmez.

           Lütfen tıbbi tanı ve tedavi için uygun uzman doktorlara danışınız.